Czy wynajmowanie fotobudki na wesele jest opłacalne?


Czy wynajmowanie fotobudki na wesele jest opłacalne?

Wesele jest długo wyczekiwanym, wymarzonym, a może nawet i wyśnionym wielkim dniem dla wielu Par Młodych. Wszystko ma być idealne, tak jak wcześniej to zaplanowaliśmy. Czasami w tych planach „pomagają” nam najbliżsi, którzy mogą mieć inne zdanie od naszego.

Zatrudnienie profesjonalnego fotografa weselnego to dla wielu osób nieodzowny element każdej uroczystości ślubnej i weselnej. Czasem jednak warto postawić na swoim, przełamać stereotypy i wynająć poza fotografem, jakże modną od jakiegoś czasu fotobudkę. Fotobudka to przecież nic innego jak zautomatyzowany aparat fotograficzny wbudowany w kabinę, który wykonuje serię zdjęć w krótkich odstępach czasu. Po wykonaniu fotografii urządzenie od razu drukuje zdjęcia, a ilość  kopii wybieramy sami.

 

Dla wielu osób taki pomysł może wydawać się dosyć kontrowersyjny, ponieważ  sama fotobudka może co najwyżej być źródłem zdjęć prezentujących Gości weselnych. Jeżeli liczymy więc na kompleksowe uwiecznienie całego wesela to niestety bez fotografa się nie obejdzie. Najlepszym wyjściem byłoby jednoczesne skorzystanie z usług fotografa ślubnego oraz wynajmu fotobudki na wesele.

Wracając jednak do głównego tematu. Czy to nie kosztuje razem za dużo? Czy koszt wynajęcia fotobudki jako dodatkowej atrakcji się zwróci? Zwróci sięw uśmiechach, śmiechach i chichach czyli w świetnej zabawie gości weselnych, tych małych i tych dużych. Zwróci w postaci fantastycznych, nie do końca pozowanych zdjęciach, które są zawsze bardziej spontaniczne, takie jakich nie zrobiłby fotograf ślubny.

Odpowiedź ostateczną dają zawsze zadowoleni goście. Nie spróbujesz? Nie zobaczysz!

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie mam 18 latTak mam 18 lat