Alkohol na evencie?!


Alkohol na evencie?!

Alkohol na evencie?!

Niby wszyscy wiemy, że bez alkoholu na imprezie firmowej ani rusz… ale…

No właśnie. Jak się bawić i pić, żeby robić to z klasą?

Temat alkoholu na imprezie firmowej jest dość kontrowersyjny i sens serwowania alkoholu należy rozpatrywać za każdym razem indywidualnie. Są eventy, podczas których alkohol jest jak najbardziej mile widziany, ale i takie, na których lepiej zrezygnować z wysokoprocentowej atrakcji. Wszystko zależy od charakteru imprezy. Im bardziej oficjalna impreza, tym bardziej musimy uważać na to co i ile pijemy. Lepiej chuchać na zimne. 

Jaki więc alkohol wybrać? Naturalnie może być to szampan lub wino, wieczorową porą ewentualnie kącik degustacyjny z drinkami lub po prostu mocny alkohol.

Ciekawym i nowym rozwiązaniem są pojawiające się na rynku polskim atrakcje alkoholowe. Mam tu na myśli maszynę do serwowania drinków jako alternatywę dla barmana lub alkohol w postaci pary do wdychania czyli vapshot.

Wspomniany wyżej alkohol w parze czy też drinki do wdychania są rozwiązaniem w sytuacjach kiedy chcemy by alkohol na evencie tudzież innej imprezie był, ale zależy nam na kontrolowanym spożywaniu alkoholu.

Nasza maszyna serwująca alkohol w parze podaje do jednego parowego shota około 1/60 porcji kieliszka. Ilość ta jednak wystarcza, aby poczuć jego spożycie. Dzieje się tak ponieważ alkohol wchłania się bardzo szybko przez płuca bezpośrednio do krwiobiegu, lecz po około 20 minutach „wyparowuje” z organizmu, bo nie jest gromadzony w żołądku.

Podsumowując - z alkoholem na eventach firmowych warto zawsze uważać. Nie jest on oczywiście zakazany, ale w niektórych sytuacjach po prostu należy z niego zrezygnować lub w ostateczności wybrać jak najlżejsze trunki. Alkohol ma być dodatkową atrakcją, która umila wieczór i sprawia, że goście nie będą mieli ochoty wcześniej wrócić do domu.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie mam 18 latTak mam 18 lat