Nasze

Artykuły

Nowe pomysły na spożywanie alkoholu podczas eventu.

Element zaskoczenia i nowości jest niezbędny dla miłego zaskoczenia uczestników eventu firmowego czy innej imprezy okolicznościowej. Jest wiele wersji i sposobów wdychania alkoholu. Począwszy od pierwszych nieudolnych wynalazków, po opatentowane i ogólnie dostępne już nazwijmy to sobie „sposoby spożywania pary alkoholowej".

Czy wynajmowanie fotobudki na wesele jest opłacalne?

Wesele jest długo wyczekiwanym, wymarzonym, a może nawet i wyśnionym wielkim dniem dla wielu Par Młodych. Wszystko ma być idealne, tak jak wcześniej to zaplanowaliśmy. Czasami w tych planach „pomagają” nam najbliżsi, którzy mogą mieć inne zdanie od naszego.

Vapshot jako świetny element experience na evencie!

Experience to dobry trop, bo doświadczenie zawsze będzie lepszym pomysłem, niż standardowy, utarty scenariusz imprezy. Poprzez przeżywanie konkretnych momentów taki uczestnik będzie czuł ten efekt wow, zawładną nim także pozytywne emocje i chęć odkrywania nowych rzeczy.

Alkohol na evencie?!

Niby wszyscy wiemy, że bez alkoholu na imprezie firmowej ani rusz ale... No właśnie.Jaki alkohol wybrać i jak pić, żeby bawić się z klasą?

Dlaczego Vapshot od AS-PARTY to dobry i bezpieczny sposób na zabawę z alkoholem?

Maszyna Vapshot serwuje bardzo mało alkoholu, a mimo to dawka ta jest wystarczająca, aby poczuć jego spożycie. Dzieje się tak ponieważ alkohol wchłania się bardzo szybko przez płuca bezpośrednio do krwiobiegu...

Atrakcje weselne - niespodzianka dla Gości i pamiątka dla Pary Młodej.

Atrakcje weselne mają być miłą niespodzianką dla gości oraz pamiątką, która zostanie uwieczniona na zdjęciach i nagraniach. Zacznijmy od pytania czy każdemu się one podobają i czy zawsze są w ogóle potrzebne?

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie mam 18 latTak mam 18 lat