Dlaczego Vapshot od AS-PARTY to dobry i bezpieczny sposób na zabawę z alkoholem?


Dlaczego Vapshot od AS-PARTY to dobry i bezpieczny sposób na zabawę z alkoholem?

Dlaczego Vapshot od AS-PARTY to dobry i bezpieczny sposób na delektowanie się i zabawę z alkoholem? Dlaczego efekt spożycia alkoholu w parze trwa tylko 20 minut?

Dlatego, że maszyna Vapshot serwuje bardzo mało alkoholu, a mimo to dawka ta jest wystarczająca,aby poczućjego spożycie. Dzieje się tak ponieważ alkohol omija układ pokarmowy i jest spożywany za pomocą słomki przez wdychanie, a nie połykanie alkoholowej pary. Co za tym idzie alkohol wchłania się bardzo szybko przez płuca bezpośrednio do krwiobiegu.

Dopóki nie poznamy zasady działania alkoholu w parze możemy myśleć, że to niebezpieczny sposób spożywania alkoholu. Zatem wyjaśniamy: za każdym razem, gdy pijesz alkohol tradycyjnie, powoli zwiększa się poziom alkoholu we krwii utrzymuje się długo w organizmie. Ponieważ alkohol pozostaje w Twoim ciele przez wiele godzin, doznanie alkoholowego szumu łączy się często z kacem następnego dnia. Dzięki Vapshot natychmiast odczuwasz spożycie alkoholu i po około 20 minutach alkohol ulatnia się z organizmu, a bez kumulowania alkoholu nie ma kaca.

Czy będę czuć smak alkoholu spożywając go w formie pary?

Tak. W rzeczywistości system Vapshot pomaga wydobyć „ esencję” smaku wybranego przez Klienta  alkoholu. Doświadczenie spożywania alkoholu jest bardziej aromatyczne, głębszei delikatne zarazem.

Ile alkoholu jest w jednym parowym shocie?

1/60 dawki klasycznego kieliszka czyli około 0,49 ml tyle wstrzykuje się do butelki i tyle jest potrzebne do przygotowania jednego shota. Chociaż możliwe jest osiągnięcie nawet do 0,08 na alkomacie, co jest prawnym limitem, nie mamy na celu radykalnego zwiększenia stężenia alkoholu w jednym shocie. Jeśli jesteś osobą, która zwykle nie odczuwa efektów pojedynczego strzału z alkoholu i wymaga kilku, aby odczuć efekty, parowe shoty nie będą się różnić „mocą”, ale będą trwać tylko około 20 minut. Ma to na celu dokładniejsze regulowanie spożycia alkoholu czyli bezpieczeństwo spożycia.

W jaki sposób tak mała dawka alkoholu może działać?

Maszyna Vapshot wprowadza alkohol bezpośrednio do krwiobiegu przez płuca, co jest bardzo wydajne. Normalnie, kiedy pijesz, musi przejść cały układ pokarmowy:  do ust, do gardła, do żołądka, potem do jelit, a wreszcie do krwioobiegu do płuc i mózgu. To zajmuje dużo czasu i dużo więcej alkoholu, aby uzyskać ten sam efekt.

Czy ktoś może przedawkować opary alkoholu z Vapshot?

To bardzo mało prawdopodobne. Nawet jeśli spożywałeś Vapshot co 10 minut, nadal jest on poniżej ustalonych poziomów bezpieczeństwa wyszczególnionych przez OSHA w Stanach Zjednoczonych dla wdychania alkoholu etylowego.

 Czy mogę wziąć wiele parowych shotów jeden po drugim i je skumulować?

Każdy shot parowy trwa tylko od 10 do 15 minut. Alkohol opuszcza organizm o wiele szybciej niż pity w tradycyjny sposób, więc niemożliwym  jest zgromadzić go tak, jak podczas normalnego picia.

 Czy spożywanie alkoholu w formie pary do wdychania jest bezpieczne?

Lekarze zabraniają wdychać duże ilości oparów alkoholu przez długi okres czasu. Maszyny Vapshot tego nie potrafią.  Jeden parowy shot to 1/60 kieliszka - jest tonaprawdębardzo niewiele.

 Czy w parowych shotach są jakieś kalorie?

Tak, ale ponieważ Vapshot to około 1/60  płynnego alkoholu, ma tylko około 1/60 kalorii :)

 Jaki jest najlepszy sposób na spożywanie alkoholu w parze z maszyny Vapshot?

  1. Podczas wdechu, upewnij się, że włożyłeś słomkę do dna butelki, w przeciwnym razie zasysasz dużo dodatkowego powietrza, co przypomina spożywanie zwykłego napoju.
  2. Podczas wdechu upewnij się, że nie wydmuchujesz go z powrotem jak papierosa, a jeśli tak, to wszystkie opary znikną i nie dostaną się do płuc.
  3. Najlepiej zrobić wdech przez usta i trzymać jak najdłużej w płucach, potem wydech przez nos. Nie ma potrzeby wdychania całej porcji jednym wdechem. Wiele mniejszych oddechów również będzie w porządku.

Czy maszyna Vapshot może być używana z winem lub piwem?

Vapshot nie może być użyty z piwem, ponieważ będzie rozpryskiwał się wszędzie, gdy zostanie otwarty z powodu nasycenia dwutlenkiem węgla, ale będzie działać z winem.

Dlaczego system Vapshot tyle kosztuje?

Używamy komponentów medycznych i spożywczych najwyższej jakości, aby spełnić nasze pożądane poziomy bezpieczeństwa.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie mam 18 latTak mam 18 lat