Vapshot jako świetny element experience na evencie!


Vapshot jako świetny element experience na evencie!

Efekt niespodziewany – czyli jak działa vapshot

Póki co vapshot na polskim rynku jest nadal nowość, którą oferujemy. Na czym ona polega? Działanie jest dość proste. Maszyna, która serwuje alkohol w parze podaje jednego shota, którego porcja jest równa 1/60 tradycyjnego kieliszka. Taka ilość wydaje się niewielka, jednak zdecydowanie wystarcza, aby poczuć to, co po wypiciu standardowej ilości alkoholu.

 

Dzieje się tak, ponieważ alkohol wchłania się przez płuca, bezpośrednio do krwioobiegu. Po około 20 minutach całość wyparowuje z organizmu, ponieważ nie gromadzi się w żołądku. Po tym czasie osoba spożywająca taki specyfik może spokojnie wsiąść za kierownicę. Jak to się dzieje? Maszyna Vapshot serwuje po prostu bardzo małą ilość alkoholu, jednak mimo to wystarczającą, aby poczuć się tak, jakby wypiło się wysokoprocentowy napój. Taka forma podawania alkoholu jest bezpieczniejsza i bardziej dogodna niż ta tradycyjna, ponieważ całość procesu omija układ trawienny.

 

Podczas picia alkoholu z każdym łykiem zwiększa się jego poziom we krwi, więc uczucie „upojenia” pozostaje na długo. Substancja ta pozostaje w organizmie przez wiele godzin, dlatego doznanie alkoholowego szumu często idzie w parze z kacem, który pojawia się kolejnego dnia. W przypadku vapshotów osoba spożywająca procenty w parze także poczuje typowy dla spożycia trunku „szum”, jednak po 20 minutach substancja ulotni się z organizmu. Kolejne dostarczenie do organizmu alkoholu w parze również spowoduje ten efekt i również po 20 minutach to upojenie zniknie. Na drugi dzień taka osoba nie będzie również odczuwać kaca, ponieważ substancja nie kumuluje się w organizmie, a sam organizm nie będzie próbował walczyć z nagromadzonymi pozostałościami po imprezie.

 

Po co powstał alkohol w parze?

Taka forma serwowania alkoholu jest przede wszystkim nieszkodliwa i bezpieczna, dlatego powstała z myślą o zabawie w sposób kulturalny i bezinwazyjny dla organizmu. Uczestnicy eventu, którzy spożyją trunek w postaci pary, będą mogli po krótkim czasie spokojnie wsiąść za kierownicę. Odczucie „upojenia” jest także kontrolowane, ponieważ niemal za każdym razem wygląda podobnie, a także występuje w granicach normy. Możemy mieć pewność, że osoby, które spróbowały alkoholu w parze pozostaną w świetnym nastroju, jednak będzie to zabawa w dobrym tonie.

 

Każdy shot parowy trwa jedynie 10-15 minut, dlatego trudno będzie się nimi „upić”, ponieważ nie mamy możliwości zgromadzenia w organizmie sporej ilości substancji. Alkohol w parze po prostu szybko się ulatnia. Dodatkowo maszyna vapshot podaje taką ilość, która uniemożliwia przedawkowanie substancji.

 

Warto wspomnieć, że vapshot zapewnia nam także doznania smakowe! Podczas spożywania takiej pary, mamy możliwość poczucia smaku Malibu czy Whisky.

 

Jeśli chodzi o dobór smaku alkoholu to nie ma ograniczeń, jedynie gusta uczestników eventu, co oczywiście jest kwestią bardzo indywidualną.

 

Polecane są jednak mocne i wyraziste smaki alkoholu: rum, malinówka, wiśniówka, likier mandarynkowy, Minttu Peppermint.

 

Jakie imprezy nie idą w parze z alkoholem?

Często zdarza się, że na konkretnym wydarzeniu po prostu nie wypada serwować dużej ilości alkoholu. Szczególnymi sytuacjami są w tym przypadku wszelkie konferencje, większe spotkania biznesowe, wydarzenia wewnętrzne korporacji trwające w ciągu dnia i tak naprawdę wszystkie eventy, na których zależy nam na zachowaniu klasy i fasonu, także przez uczestników.

 

Alkohol jest tak naprawdę trudnym tematem, ponieważ sens jego serwowania należy rozpatrywać za każdym razem indywidualnie. Wszystko zależy od charakteru imprezy. Na oficjalnych eventach lepiej uważać na tą kwestię.

 

Alkohol w parze jako świetny element experience na evencie!

Decydując się na vapshoty na swoim evencie gwarantujemy uczestnikom nie tylko „zdrową” i bezpieczną zabawę, ale także świetny experience! Alkohol w parze jest w Polsce stosunkowo nowym produktem i niewielu tak naprawdę go próbowało. W związku z tym będzie to zupełna nowość dla osób zaproszonych na wydarzenie. Każdy, chociażby z ciekawości, będzie chciał spróbować specyfiku z tej magicznej maszyny.

 

Experience to dobry trop, bo doświadczenie zawsze będzie lepszym pomysłem, niż standardowy, utarty scenariusz imprezy. Poprzez przeżywanie konkretnych momentów taki uczestnik będzie czuł ten efekt wow, zawładną nim także pozytywne emocje i chęć odkrywania nowych rzeczy. A to przekłada się na jego opinię o wydarzeniu. Poza tym będzie czuł się dobrze, ponieważ następnego dnia nie uświadczy ani kaca, ani gorszego samopoczucia. Będzie mógł też dobrze bawić się w ciągu dnia, nawet ze świadomością, że po chwili czeka go podróż samochodem!

 

Dodatkowo warto jest wykorzystać to, że produkt jest dość nową opcją w naszym kraju. Zakładajac – tak, jak wspominaliśmy wyżej – że uczestnicy nie mieli do tej pory styczności z vapshotami, decydując się na wynajęcie takiej usługi na swój event, zyskujemy w oczach uczestników. Ponieważ będą mieli zakodowane w głowie, że po raz pierwszy skosztowali alkoholu w parze właśnie na tym, konkretnym evencie! Gra warta świeczki, prawda?

 

 

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie mam 18 latTak mam 18 lat