Atrakcje weselne - niespodzianka dla Gości i pamiątka dla Pary Młodej.


Atrakcje weselne - niespodzianka dla Gości i pamiątka dla Pary Młodej.

Czy atrakcje na weselu są zawsze potrzebne?

Czy każdemu się podobają? I czy zawsze są one trafione w gust Gości?

Na wszystkie pytania odpowiadam nie!  Dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że we wszystkim trzeba znaleźć horacjański „złoty środek”.

Musimy znać gości, których zapraszamy, wiedzieć co może im się podobać, nie zapominając przy okazji o własnych upodobaniach. W końcu to uroczystość głównie dla nas.

Atrakcje weselne mają być więc miłą niespodzianką dla Gości oraz pamiątką, która zostanie uwieczniona na zdjęciach. Wachlarz możliwości z roku na rok jest coraz szerszy.

Możemy pójść w tematykę artystyczną i zorganizować mniej lub bardziej profesjonalny występ (szczudlarze, pokaz tańca, karaoke, teatr ognia lub inny wymyślony przez Was występ).

Fotobudka jest nie nowym lecz nadal bardzo atrakcyjnym trendem wśród atrakcji weselnych i doskonałym urozmaiceniem weselnej zabawy. Możemy ją wynająć na czas trwania wesela i postawić w widocznym miejscu, żeby każdy z Gości mógł zrobić zdjęcie solo lub grupowe. Jest to przepis na niecodzienne zdjęcia i wyjątkową pamiątkę, ponieważ goście w trakcie imprezy bez fotografa są bardziej spontaniczni i skłonni do przybierania śmiesznych póz i robienia dziwnych min.

Wiele dają też ciekawe, niecodzienne gadżety, które mogą całkowicie odmienić zdjęcie i nas samych.

Wizualne efekty są również mile widziane (puszczane w niebo lampiony bądź motyle lub bańki mydlane, fajerwerki, różne ciekawe podziękowania dla rodziców w formie artystycznej…).

Na koniec zostawiłam coś, co na każdym weselu zawsze jest i zabraknąć go nie może - mam na myśli naturalnie alkohol.

Tradycyjna forma podania często gościom wystarcza ale w obecnych czasach firmy przebijają się w pomysłach, co zrobić, by urozmaicić sposób jego podawania. Mamy tutaj do wyboru począwszy od fontanny alkoholowej, barmanów z drinkami molekularnymi, fluorescencyjnymi, alkoholowe żelki, lodowy bar, aż po zupełną nowość na rynku polskim - alkohol podawany w formie pary czyli drinki do wdychania.

Ta ostatnia forma spożywania alkoholu powoduje natychmiastowe wchłanianie procentów do krwiobiegu. Mimo to jest to bezpieczne, gdyż ilość podanego w parowym shocie alkoholu jest bardzo znikoma.

Czas na Was moi Drodzy. To Wy musicie zdecydować, co dla Was będzie najbardziej wartościową i efektowną atrakcją.

Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie mam 18 latTak mam 18 lat